Poštovani studenti,

Obaveštavamo vas da overa zimskog semestra traje od 18. januara, do 27. januara 2017. godine.

Za  overu  semestra potrebno je sledeće:

• isplaćena polovina školarine za školsku 2016/17. godinu;
  • popunjen Semestralni  list (nalazi se u studentskoj službi);
  • potpisi profesora u indeksu, odslušanih predmeta u zimskom semestru (na str. 2. u indeksu, najmanje tri potpisa od odslušana  četiri predmeta).

Takođe vas obaveštavamo da PRIJAVA ISPITA ZA JANUARSKI ISPITNI ROK počinje 16. januara i traje do 26. januara 2017. godine.

JANUARSKI ISPITNI ROK počinje 30. januara i traje do 24. februara 2017. godine.

Prijava ispita je obavezna, i neće se tolerisati naknadne prijave, posle navedenog roka.

O terminima ispita, bićete blagovremeno obavešteni.

Studentima koji nisu izmirili finansijska dugovanja u zimskom semestru, neće biti omogućena overa semestra, kao ni prijavlјivanje i polaganje ispita u januarskom roku.

Novogodišnji i božićni raspust počinje 24. 12. 2016. godine i traje do  08. 01. 2017. godine. Prvi radni i nastavni dan je 09. 01. 2017. godine po  tekućem rasporedu za  zimski semestar.

Želimo vam srećne predstojeće novogodišnje i božićne praznike, kao i mnogo uspeha u predstojećem ispitnom roku i nastavaku školovanja u nastupajućem semestru.