Poštovani kandidati,
Popunjavanjem predupisne aplikacije ostvarujete pravo na umanjenje školarine prilikom upisa, i to u iznosu od 100 evra. Popunjavanje predupisne aplikacije vam omogućava popust, ali vas ne obavezuje da se upišete na naš fakultet.
Uz ovaj popust, dodatno umanjenje školarine ostvaruju:
  • kandidati koji su nosioci Vukove diplome iz srednje škole i one koji, po Pravilnicima o kategorizaciji Olimpijskog komiteta Srbije i Sportskog saveza Srbije, ispunjavaju kriterijume za perspektivne sportiste i vrhunske sportske stručnjake (-200€)
  • kandidati koji prilikom upisa uplate ceo predviđeni iznos (-150€)
  • kandidati koji su završili srednju školu sa odličnim uspehom (-100€)
  • kandidati koji su završili srednju školu sa vrlo dobrim uspehom (-50€)

Na osnovnim studijama Fakultet za sport upisuje studente na studijske programe: Trener u sportu, Menadžment u sportu i Sportsko novinarstvo. Program je prilagođen i svima koji se aktivno bave sportom, zbog čega je naš fakultet postao prvi izbor mnogih uspešnih sportista.