Treći međunarodni Sajam sporta, u organizaciji Ministarstva omladine i sporta Republike Srbije i Sportskog saveza Srbije, biće održan, od 27. do 29. novembra 2014. godine, pod kupolom hale 2 Beogradskog sajma. Učešće Fakulteta za sport će biti vrlo aktivno i sadržajno. Od realizacije redovnih nastavnih aktivnosti, preko organizacije stručnih tribina i predavanja, do promocija knjiga i predstavljanja novih tehnologija u procesu kondicioniranja sportista. Promocija modela sprovođenja programa stručnog osposobljavanja za obavljenje određenih stručnih poslova u sportu, biće takođe deo našeg nastupa, a kako će na sajmu svoje učešće imati i bezmalo svi nacionalni granski sportski savezi, biće to prilika da proširimo krug prijatelja i partnera.

Pozivamo sve studente, sadašnje i buduće, nastavnike i saradnike, prijatelje i partnere, da posete predstojeću izložbu srpskog sporta. Naravno da vas sve očekujemo na našem štandu, hala 2 nivo C, svakog dana trajanja sajma od 10,00 do 19,00 h, uz napomenu da je poseta sajmu besplatna.

Program sajma, kao i raspored štandova možete videti ovde.

Sva dešavanja sa Sajma sporta možete pratiti i on line, putem Web televizije preko linka.