U novobeogradskoj Hali sportova, u periodu od 27. do 29. 12. 2015. godine, biće održan I Studentski rukometni turnir, kao deo tradicionalnog međunarodnog XII Novogodišnjeg rukometnog turnira „Terme Čatež“ koji će ove godine okupiti 108 ekipa iz 6 zemalja. Organizator turnira, agencija SPORT +, odlučila je da ove godine organizuje i studentski turnir, na kom će učestvovati i ekipa Fakulteta za sport.

Pozivamo sve studente, nastavnike i saradnike da dođu u nedelju, 27. decembra, u 15.30 časova u Halu sportova na Novom Beogradu i pruže podršku svojim kolegama, koji će pokušati da se suprotstave favorizovanoj ekipi Fakulteta organizacionih nauka Univerziteta u Beogradu. Na turniru učestvuju i ekipe Fakulteta sporta i fizičkog vaspitanja (DIF) i Rudarsko geološkog fakulteta sa Univerziteta u Beogradu, Viša tehnička škola iz Aranđelovca i studenti iz Slovenije, sa fakulteta Gorenje u Velenju.

Više informacije o predstojećem turniru, satnici, učesnicima i rezultatima možete pronaći na sajtu agencije SPORT +.