Beograd, 21.03.2016.

Gost Fakulteta za sport u utorak, 22. marta, biće urednik portala „Koš magazin“, doajen sportskog novinarstva, gospodin Aleksandar Ostojić. Prilikom ove posete održaće kratko predavanje u 12.45h u amfiteatru Fakulteta. Portal, čiji je naš gost osnivač, je nastavak nekad izuzetno popularnog mesečnika „Koš“, sada u elekronskoj formi. Glavne vodilje ovog medija su analitički tekstovi, ideje, diskusije, razmena mišljenja i akademska polemika – sve ono što bi jedan kvalitetan sportski novinar trebalo da poseduje i neguje.

Gospodin Ostojić će, u ime „Koš magazina“, potpisati Sporazum o saradnji sa našim Fakultetom, kojim  će studentima biti omogućeno obavljanje prakse na ovom portalu. Portal možete posetiti na OVOM LINKU.

Ukoliko ste jedan od onih „koji znaju da čitaju košarku“ ovo je sjajna prilika da pokažete svoja umeća.