Obaveštavamo Vas da prijava  ispita  za  Aprilski  ispitni rok  počinje  04. i traje do 15.  aprila 2016. godine. Raspored za Aprilski ispitni rok preuzmite ovde.

Prijava ispita  je  obavezna!  Prijava ispita nakon navedenog roka NEĆE BITI MOGUĆA.

Uslov za prijavu ispita je ispunjenje nastavnih i predispitnih obaveza, i poštovanje rokova i dinamike plaćanja  školarine.

Studente koji, eventualno, nisu izmirili dospele finansijske obaveze po osnovu godišnje školarine, podsećamo da  blagovremeno  izvrše uplatu, kako bi  stekli  uslov  za  prijavu i polaganje  ispita.

Ovom  prilikom se zahvalјujemo svim studentima  koji redovno ispunjavaju obaveze i poštuju dinamiku plaćanja, predviđenu  Ugovorom  o  studiranju.

Dekan i svi profesori  Fakulteta  za sport,  žele Vam puno uspeha u predstojećem ispitnom roku.