Beograd, 29. 08. 2016.

Fakultet za sport otvorio je svoja vrata za prijem novih studenata koji će moći da se upišu u septembarskom upisnom roku (od 29. avgusta do 30. septembra), svakog radnog dana između 09:00 i 16:00 časova.

Naš fakultet još uvek raspolaže slobodnim mestima na tri četvorogodišnja studijska programa osnovnih akademskih studija, na nivou od 240 ESPB bodova. Kandidati se mogu opredeliti za sledeće programe:

1. TRENER U SPORTU (za sticanje zvanja „DIPLOMIRANI TRENER U SPORTU“),
  2. MENADŽMENT U SPORTU (za sticanje zvanja „DIPLOMIRANI MENADŽER U SPORTU“),
  3. SPORTSKO NOVINARSTVO (za sticanje zvanja „DIPLOMIRANI NOVINAR U SPORTU“).

Upražnjenih mesta ima i na tri studijska programa jednogodišnjih master akademskih studija, na nivou od 60 ESPB, a to su:

1. MASTER TRENER U SPORTU (za sticanje zvanja „MASTER TRENER U SPORTU“),
  2. MASTER MENADŽMENT U SPORTU (za sticanje zvanja „MASTER MENADŽER U SPORTU“),
  3. MASTER MENADŽMENT U TURIZMU I REKREACIJI (za sticanje zvanja „MASTER MENADŽER“).

Upis na master akademske studije omogućen je kandidatima koji imaju završene odgovarajuće fakultete i ostvarenih 240 ESPB.

DOKUMENTA POTREBNA ZA UPIS

Zainteresovani za upis nekog od studijskih programa osnovnih akademskih studija, prilikom konkurisanja treba da prilože sledeću dokumentaciju (originale ili overene kopije):

• Diplomu iz srednje škole ili gimnazije,
  • Četiri svedočanstva (prvog, drugog, trećeg i četvrtog razreda),
  • Izvod iz matične knjige rođenih,
  • 3 fotografije 3,5 x 4,5 cm.

ŠV obrasce, prijavni list i indeks obezbeđuje Fakultet besplatno.

Sve dodatne informacije zainteresovani mogu dobiti u studentskoj službi, telefonom na 011/404 40 60 ili putem mail-a: ssluzba@fzs.edu.rs .