U nastojanju da svoje studente što više približimo praksi, kako bi znanje mogli da „kupuju“ od iskusnih i priznatih profesionalaca iz raznih oblasti, u četvrtak 1. decembra ugostićemo gospodina Sašu Barbulovića, urednika Beogradskog programa RTS-a, koji će studentima sportskog novinarstva održati javni čas (Sala A2 od 12. 30 časova). Negujući tradiciju novinarskih druženja na smeru za sportsko novinarstvo, gostovanje Barbulovića kao urednika jednog od najgledanijih programa RTS-a, biće iskorišćeno da se budući medijski poslenici upoznaju sa praktičnim dometima TV novinarstva u gradskoj hronici i da do kraja čuju bogato iskustvo kad je reč o pisanju i emitovanju vesti, kao kičme modernog žurnalizma.