Poštovane koleginice i kolege,

Katedra za sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ iz Beograda poziva vas da u četvrtak, 13. oktobra, u 10,00 časova u amfiteatru,  neizostavno prisustvujete vanrednom događaju koji će vam sigurno pružiti zadovoljstvo –  javnom času iz predmeta Novinarske forme na drugoj godini studija novinarstva, koji će držati sportski novinar „Politike“ Aleksandar Saša Miletić, dugogodišnje vrhunsko pero našeg najstarijeg lista, bivši urednik po mnogima jedne od najkvalitetnijih sportskih rubrika u srpskim medijima, autor nekoliko knjiga o sportu, scenarista nekoliko dokumentarnih i igranih filmova, među kojima se posebno ističe učešće u projektu „Bili smo prvaci sveta“, storiji o legendi srpske i jugoslovenske košarke Bori Stankoviću, žurnalisti koji iza sebe ima i Rio i tri Olimpijade kao izveštač i reporter sa lica mesta.

Kolega Miletić će govoriti o svojim profesionalnim iskustvima, a i odgovaraće na pitanja studenata novinarstva u kolektivnom intervjuu koji ćemo upriličiti tim povodom. Uveravamo vas da ćete čuti mnogo korisnih i praktičnih iskustava bez obzira za koju ste se oblast studija na fakultetu opredelili.

Očekujemo vas!