Naši studenti navikli su nas na vrhunske rezultate i osvajanje medalja na najvećim takmičenjima iz nedelje u nedelju. Ovog puta na strelištu je zablistao Branko Mašanović i to na seniorskom Prvenstvu Srbije vazdušnim oružjem koj je održano u Gornjem Milanovcu.

U disciplini vazdušni pištolj Mašanović, student treće godine na studijskom programu Trener u sportu, osvojio je bronzanu medalju, plasiravši se iza Dimitrija Grgića i klupskog kolege Damira Mikeca. Treba istaći da je Mašanović sa svojim timom Policajac u društvu Mikeca i Groze, osvojio i zlatnu medalju u ekipnoj konkurenciji. To je bila 15. uzastopna titula šampiona Srbije za Policajac u ekipnoj konkurenciji.

Našem studentu Branku Mašanoviću čestitamo na odličnom rezultatu i želimo još mnogo uspeha u budućnosti.