Odbajkaški savez Srbije jedan je od najpouzdanijih partnera Falkuteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ i zato sve uspehe srpske odbojke dočekujemo sa posebnom radošću. Posle fantatsičnog rezultata naših odbojkašica ovog leta, koje su okitile titulom prvakinja Evrope, i srpski odbojkaši osvojili su zlato na kontinentalnom šampionatu. Razlog više za naše zadovoljstvo je i činjenica da je u sastavu selektora Slobodana Bobe Kovača i naš student Neven Majstorović, sjajni libero koji je ovog leta upisao studijski program Trener u sportu.

Nevenu Majstoroviću, svim njegovim saigračima, kompletnom stručnom štabu i rukovodstvu Odbojkaškog saveza Srbije čestitamo na velikom uspehu i želimo još mnogo trofeja u budućnosti.