Drugu godinu za redom najveći regionalni sajam fitnesa, velnesa i zdravlja održaće se u Beogradu od 12. do 14. oktobra u Hali 3 Beogradskog sajma. Prema najavama, okupiće se više od 100 izlagača iz Srbije, Nemačke, Hrvatske, Slovenije, Italije, Mađarske, Bugarske i drugih zemalja koji će predstaviti svoje nove brendove, sprave, rekvizite, suplemente, kao i rekreativne i sportske programe koji su trenutno hit u svetu. Tokom tri dana sajma očekuje se oko 10 hiljada posetilaca koji će na raspolaganju imati više od 60 aktivacija na tri bine, kao i prezentacije vezane za fitnes, velnes, mešovite borilačke veštine, aktivnosti za decu, bodibilding… Posebnu vrednost ovom sajmu daće i održavanje osmog Evropskog fitnes kongresa na kome kao i raznih seminara i predavanja vrhunskih stručnjaka. Ceo događaj održava se pod pokroviteljstvom Ministarstva omladine i sporta i Saveza za rekreaciju i fitnes Srbije.

Fakultet za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ imaće svoju prezentaciju na ovom sajmu, a kao dugogodišnji partneri Saveza za rekreaciju i fitnes Srbije za naše studente smo obezbedili 20 besplatnih ulaznica za sajam. Zainteresovani mogu da se jave na mejl jovo.karanovic@fzs.edu.rs.

Više informacija o programu sajma možete saznati OVDE.