Fakultet za sport Univerziteta “Union – Nikola Tesla” iznova dobija potvrde o visokom stručnom kvalitetu svog nastavnog kadra.

Najnovija je stigla od Mađarskog univerziteta za sportske nauke (Hungarian University of Sports Science) koji 23. maja sa početkom u 15 časova organizuje vebinar na temu „Wellness program za zaposlene pri univerzitetima“.

Poziv da bude jedan od govornika dobila je doc. dr Ivana Zubić sa našeg fakulteta. Pored Mađarskog univerziteta za sportske nauke u organizaciji programa učestvuje i Univerzitet u Bernu, a uz Ivanu Zubić govoriće i:

Prof. dr Klaudio R. Nig – Univerzitet u Bernu, Švajcarska

Prof. dr Ketrin Vuds – Univerzitet u Limeriku, Irska

Dr Mikloš Banhidi – Mađarski univerzitet za sportske nauke, Budimpešta, Mađarska

Prisustvo je besplatno, ali je registracija neophodna i to preko QR koda, koji se nalazi u naslovnoj slici.