Docent dr Slađana Stamenković,  jedan od nastavnika na smeru Sportsko novinarstvo na Fakultetu za sport, po četvrti put je učestvovala na međunarodnom interdisciplinarnom naučnom simpozijumu Filozofija medija, na Cresu u Hrvatskoj. Na skupu, koji okuplja komunikologe, filozofe i teoretičare medija, ove godine se, od 18. do 21. septembra, promišljala budućnost medija. Skup je obeležen i izdavanjem zbornika radova sa prošlogodišnjeg simpozijuma o budućnosti novinarstva, a sva izlaganja su bila dostupna javnosti u direktnom prenosu putem interneta.

Ovo je još jedno od mnogobrojnih učešća naših nastavnika na internacionalnim stručnim okupljanjima, čime unapređuju svoju struku i doprinose podizanju kvaliteta nastave Fakulteta za sport.