Fakultet za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ učestvovaće na ovogodišnjem Sajmu sporta u organizaciji Sportskog saveza Srbije i Ministarstva omladine i sporta od petka 23. do nedelje 25. septembra na Adi Ciganliji (tereni pored kružnog toka).

Na našem štandu posetioci će moći da se upoznaju sa sva tri studijska programa na osnovnim studijama: Sportsko novinarstvo, Trener u sportu i Menadžment u sportu, kao i sa master studijama koji ima tri programa: Trener u sportu, Menadžment u sportu i Menadžment u turizmu i rekreaciji.

Sa ljubiteljima sporta na tradicionalnoj manifestaciji, koja se održava 11. put, družiće se i vrhunski sportisti, koji su studenti našeg Fakulteta.

Sajam sporta, na kojem će učestvovati svi granski sportski savezi, tokom sva tri dana trajaće od 10 do 18 časova.