Plodovi saradnje Fakulteta za sport sa Atletskim savezom Srbije i Zavodom za sport i medicinu sporta RS mogli su se videti proteklog vikenda u Sremskoj Mitrovici, gde smo zajedničkim naporima organizovali i realizovali seminar za obrazovanje atletskih sudija za takmičarsko hodanje.

Predavač na seminaru, koji je organizovan za članove Organizacije atletskih sudija Sremske Mitrovice, bila je dr Vesna Repić-Ćujić, međunarodni atletski sudija i međunarodni sudija za takmičarsko hodanje, iz Zavoda za sport i medicinu sporta RS i docent na Fakultetu za sport.

Uspehu i dobroj organizaciji seminara, u velikoj meri, doprineo je i gospodin Stevan Radenković, predsednik Organizacije atletskih sudija Sremske Mitrovice.

Organizovanjem i realizacijom ovakvih i sličnih seminara nastavićemo i u buduće, pa pozivamo sve zainteresovane organizacije da nam se jave.