Fakultet za sport će, vrlo izvesno, u drugu godinu svog rada ući još ambicioznije i sa širim spektrom ponuđenih studijskih programa, između ostalih i master program Menadžment u sportu, za koji je danas, predupisnom prijavom, aplicirao i srpski fudbalski internacionalac Neven Marković, član švajcarskog Serveta.

Neven, i pored toga što je u najboljim fudbalskim godinama (rođen 1987. godine), razmišlja o svojoj budućnosti pa je, prepoznajući uslove i mogućnosti koje pruža naš fakultet, odlučio da nastavi svoje akademsko obrazovanje i igračku „penziju“ dočeka spreman za realizaciju svojih ambicija u oblasti menadžmenta u sportu.

Sigurni smo da će njegovo bogato internacionalno iskustvo obogaćeno nivoom znanja i veština sa budućih studija, biti pretočeni u budućeg vrhunskog menadžera u sportu. Na tom putu imaće punu pomoć i podršku svog novog fakulteta.