FZS će ugostiti publicistu i novinara Slobodana Reljića

///FZS će ugostiti publicistu i novinara Slobodana Reljića
Fakultet za sport će organizovati zajedničku nastavu za studente novinarstva svih godina u utorak, 14. marta, sa početkom u 14,00 časova, u amfiteatru A3 kada ćemo ugostiti Slobodana Reljića, istaknutog novinara i publicistu, bivšeg glavnog urednika NIN-a, koji je na tom mestu ostao najduže od svih njegovih prethodnika, punih sedam godina, a danas profesora na Učiteljskom fakultetu Univerziteta u Beogradu.
Na ovaj način Fakultet za sport nastavlja tradiciju organizovanja druženja sa iskusnim i profesionalnim novinarima, unapređujući nastavu novinarstva na našem fakultetu. Studenti će, ovog puta, imati priliku da, iz prve ruke, čuju mnoge zanimljive informacije o radu news magazina, suštini analitičkog novinarstva, procesu pravljenje jednog broja novina kakav je NIN i još puno „trikova“ ovog „zanata“. Domaćin i medijator razgovora biće prof. dr Radivoje Petrović.
2017-03-08T23:29:06+00:00