Beograd, 22. 02. 2017.

Turistička organizacija Čačka, u saradnji sa Ministarstvom prosvete, nauke i tehnološkog razvoja organizovala je dvanaestu godinu zaredom sajam obrazovanja „INDEKS 2017“ na kome je učešće uzeo i naš fakultet. Zajedno sa 30 drugih fakulteta, akademija i visokih škola, FZS je predstavio studijske programe i uslove studiranja na našem fakultetu sa ciljem da maturantima olakša tako važnu odluku kao što je izbor buduće profesije.

sajam-obrazovanja-1

Tokom naše dinamične posete Čačku imali smo priliku da upoznamo sjajne i energične mlade ljude željne znanja i mogućnosti da se usavršavaju i napreduju. Najveći broj budućih studenata je izrazio žalju da postane menadžer u sportu, što će sticanjem teorijskih znanja i praktičnih veština na našem fakultetu uspeti da ostvare.

Naš tim predstaviće studijske programe Fakulteta za sport u Požarevcu (3. marta) i u Ćupriji (16. marta), stoga pozivamo maturante iz ovih okruga da dođu i odluče koje će biti njihovo buduće zanimanje.