Kraj 2018. godine u potpunosti je bio u znaku brojnih priznanja koja su na adresu Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ stigla od strane brojnih sportskih organizacija. Posle Odbojkaškog saveza Beograda, Sportskog saveza Beograda, Košarkaškog kluba Crvena zvezda, za izuzetan doprinos kao edukacioni partner Fakultet za sport je nagrađen i od Džudo saveza Srbije.

Na gala godišnjoj svečanosti koju je Džudo savez Srbije organizovao u hotelu „Hilton“ vredno priznanje dekanki Fakulteta za sport prof. dr Ivanki Gajić je uručio predsednik Upravnog odbora Džudo saveza srbije Milovan Bratić.

Takođe, koliko uvažavanje Fakultet za sport kao partner ima od strane Džudo saveza Srbije govori i podatak da je dekanka Gajić pripala čast da uruči priznanje za izvanredne rezultate ostvarene u 2018. godini Anji Obradović, koja je na Svetskom vojnom prvenstvu osvojila srebrnu medalju u kategoriji do 63 kilograma. Treba istaći i da je Anja Obradović stipendiskinja našeg fakulteta.