Fakultet za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ trudi se da nagrađuje uzorne i dobre studente, pa tako već nekoliko godina unazad najbolji studenti našeg Fakulteta su nagrađivani umanjenjem školarine. Ovog puta, Savet Fakulteta za sport otišao je i korak dalje i doneo odluku da svi studenti koji ispune uslov i upišu se u narednu školsku godinu do 17. jula, dobiju umanjenje školarine za školsku 2020/21. u iznosu od 100 evra.

– Na ovaj način želeli smo dodatno da podstaknemo i na neki način nagradimo sve naše studente koji su za vreme trajanja vanrednih mera, izazvanih pandemijom virusa Covid – 19, bili vredni i vreme u izolaciji iskoristili za učenje. Bili smo dobro organizovani, nastava se uspešno obavljala preko interneta, pa će svi oni koji ispune uslov za upis u narednu školsku godinu i upišu se do 17. jula ostvariti popust od 100 evra. Prilikom upisa, koji, još jednom naglašavam, mora biti obavljen do 17. jula, prva rata neće iznositi 500, već 400 evra, u dinarskoj protivvrednosti po srednjem kursu NBS, i to će biti najkonkretnija podrška za njihov marljiv rad – objasnio je Bojan Sekulić, predsednik Saveta Fakulteta za sport.