Košarkaški klub Crvena zvezda samo je jedan u nizu dugogodišnjih i pouzdanih partnera Fakulteta za sport. Uspešna saradnja nastavlja se i ove godine, a jedan od benefita sporazuma koji je potpisan je i mogućnost da naši studenti prisustvuju Evroliginom danu za medije.

Prvih 20 studenata našeg Fakulteta koji se do petka (20. septembra) prijave putem mejla vstevanovic@kkcrvenazvezda.rs biće u prilici da uživo isprate ovaj značajan Evroligin događaj koji je na programu u nedelju u Beogradskoj areni od 9 do 13h. Osim uvida u kompletnu organizaciju jednog ovako složenog projekta, naši studenti moći će da se upoznaju i razgovaraju sa igračima i članovima stručnog štaba crveno-belih, ali i eventualno se prijave za volontiranje u KK Crvena zvezda u narednoj sezoni.

Sve što je neophodno navesti u prijavi je ime, prezime, broj mobilnog telefona i broj indeksa, a studentsku knjižicu je potrebno (kao propusnicu) poneti i na sam događaj.