Beograd, 04.04.2017.

Fakultet za sport Univerziteta „UNION – Nikola Tesla“ iz Beograda, organizuje Četvrtu međunarodnu naučnu konferenciju „Menadžment bezbednosti sportskih takmičenja“ u saradnji sa Nacionalnom sportskom akademijom „Vasil Levski“ iz Sofije, koja će se održati u petak, 2. juna 2017. godine, sa početkom u 10 časova, u prostorijama Fakulteta za sport.

Cilј Кonferencije je razmena regionalnih i međunarodnih naučnih dostignuća na polјu bezbednosti sportskih takmičenja i realizacija stručne diskusije o aktuelnim dešavanjima vezanim za to polјe. Poseban akcenat biće stavljen na sledeće teme: navijačko nasilјe na stadionima, anti-doping mere, borba protiv nameštanja utakmica, huliganizma i rasizma u sportu, kao i zloupotreba sportista (posebno dece i mladih), itd.

Prijave možete vršiti do 28. 04, dok radove treba dostaviti do 10. maja 2017.

Zadodatne informacije možete kontaktirati sekretara konferencije, Sanju Krsmanović Veličković putem e-pošte na mejl sanja.krsmanovic@fzs.edu.rs ili telefonskim putem na broj 011/404-40-52.

Poziv na Konferenciju možete preuzeti OVDE.