Beograd, 20. 10. 2016.

Obaveštavamo zainteresovanu naučnu i stručnu javnost da će se Treća međunarodna konferencija “Sport, zdravlje, životna sredina”, u organizaciji Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ iz Beograda, održati u petak, 25. novembra 2016. godine, u okviru Petog sajma sporta, pa će tako i plenarna sesija biti održana pod kupolama Beogradskog sajma. Tematski paneli i rad po grupama biće održani u prostorijama Fakulteta za sport. Detaljan program Konferencije biće objavljen i dostavljen prijavljenim učesnicima najkasnije do petka 18. 11. 2016. godine. Rad plenarne sesije biće moguće pratiti i putem live stream-a.

Činjenica da je Konferencija “Sport, zdravlje, životna sredina” uvrštena u program Sajma sporta, predstavlja rezultat uspešne saradnje koja je ostvarena između Fakulteta za sport i Sportskog saveza Srbije.  Ovo je veliko priznanje i rezultat timskog rada svih nastavnika i saradnika.

Prijave za Konferenciju primaju se do 24. oktobra, a obaveštenje o prihvatanju teme rada biće poslato do 28. oktobra.

Konferencijski materijal možete pronaći OVDE.