Beograd, 02.06.2016.

Fakultet za sport Univerziteta „UNION – Nikola Tesla“ iz Beograda, drugu godinu zaredom organizuje Međunarodnu naučnu konferenciju „Žene u sportu“, koja će se održati u subotu, 4. juna 2016.  godine, sa početkom u 10 časova, u prostorijama Doma kulture “Studentski grad”.

Glavni cilj Konferencije je razmena znanja, iskustava i informacija značajnih za rešavanje teorijskih i praktičnih pitanja učešća žena u sportu, sa posebnim osvrtom na Srbiju. Teme na koje će biti stavljen akcenat su: zakonska regulativa sa aspekta pozicije žena u sportu, pozicija, mogućnosti i izazovi učešća žena u sportu, u sportskim medijima, na poslovima menadžmenta, ekološki aspekti sporta, lobiranje u sportu, itd.

Nakon pozdravnih govora i uvodnih izlaganja, uslediće prezentacija prispelih radova.

Program Konferencije možete preuzeti OVDE.