Predsednik Udruženja sportskih novinara Srbije i dugogodišnji istaknuti novinar i komentator RTS-a Petar Denda bio je gost Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“. Tom prilikom je održao predavanje studentima Sportskog novinarstva i najboljima među njima je uručio novinarske legitimacije. Nagrađeni studenti su: Elena Deleva, Uroš Selenić, Stefan Branežac, Ivan Miletić, Dejan Karović, Milan Koprivica, Dušan Bradić i Nemanja Đokić.

Tako je, na sjajan način, konkretizovana saradnja koju Fakultet za sport ima sa našim nacionalnim udruženjem sportskih novinara, uz jasnu želju obe strane da se nastavi i proširi. Našim studentima, budućim sportskim novinarima, omogućeno je da neometano prate domaća sportska zbivanja i sakupljaju dragoceno iskustvo.

Najboljim studentima čestitamo, a Petru Dendi i Udruženju sportskih novinara Srbije izražavamo veliku zahvalnost.