Savet Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ i ove godine, već po tradiciji, nagradio je svoje najbolje studente.

Sa željom da dodatno podstakne i motiviše želju za radom i učenjem, ali i vrednuje uloženi trud, 14 najuspešnijih studenata u protekloj školskoj godini nagrađeno je umanjenjem školarine.

Čestitam vam svima i želim da nastavite putem kojim ste krenuli. Mi smo uvek tu da vam pomognemo i otvoreni smo za sve vaše predloge, koji će još više doprineti poboljšanju kvaliteta studiranja“, istakao je Bojan Sekulić, predsednik Saveta Fakulteta za sport.

Na predlog Nastavno naučnog veća, Savet Fakulteta za sport je doneo odluku i nagradio umanjenjem školarine od 500 evra za školsku 2022/23 godinu sledeće studente:

Branka Lagundžića – druga godina na studijskom programu Trener u sportu (prosečna ocena 10), Anju Kovar – druga godina na studijskom programu Trener u sportu (prosečna ocena 10), Milicu Božić – treća godina na studijskom programu Trener u sportu (prosečna ocena 10), Petra Koprivicu – četvrta godina na studijskom programu Trener u sportu (prosečna ocena 10).

Umanjenjem školarine za 300 evra, nagrađeni su:

Snežana Šarčević – druga godina studijski program Menadžment u sportu (prosečna ocena 9,25), Vukić Kljajević – treća godina studijski program Menadžment u sportu (prosečna ocena 9,44), Luka Starčić – četvrta godina studijski program Menadžment u sportu (prosečna ocena 9,71), Bogdan Rutešić – treća godina studijski program Trener u sportu (prosečna ocena 9,5), Đorđe Redža, četvrta godina studijski program Trener u sportu (prosečna ocena 9,71), Lazar Uzelac, druga godina studijski program Sportsko novinarstvo (prosečna ocena 9,75), Ivan Guteša, druga godina studijski program Sportsko novinarstvo (prosečna ocena 9,75), Filip Ljubisavljević, četvrta godina studijski program Sportsko novinarstvo (prosečna ocena 9,58).

Umanjenjem školarine za 200 evra nagrađeni su:

Žarko Milosavljević – treća godina na studijskom programu Sportsko novinarstvo (8,60), Marina Periškić – treća godina na studijskom programu Sportsko novinarstvo (8,5).