Fakultet za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ već po tradiciji je učesnik Beogradskog maratona. Izuzetak nije bila ni ova godina, a ekipa našeg Fakulteta na 32. Beogradskom maratonu takmičila se u konkurenciji mešovitih štafeta.

Štafetni maraton trče četiri člana mešovitog tima, svaki član po pet i po kilometara. Štafeta Fakulteta za sport u sastavu Radmila Đurović, Saša Gašić, Andrija Nikolić i Nenad Đurović trku je završila u vremenu 1:42:52 što je bilo dovoljno za fantastično osmo mesto u konkurenciji čak 95 štafeta.

Našim trkačima čestitamo na odličnom rezultatu, a ovom prilikom želimo da pohvalimo i Marka Jelenkovića koji je istrčao maratonsku trku i Anju Ilić koja je učestvovala u polumaratonu.