Beograd, 29. 05. 2017.

Na ovogodišnjem jubilarnom 30. Beogradskom maratonu, Fakultet za sport osvojio je drugo mesto u štafetnom polumaratonu, u konkurenciji mešovitih studentskih štafeta.

Za sve osvajače medalja na jubilarnom 30. Beogradskom maratonu, u Svečanoj sali Skupštine grada Beograda organizovana je Dodela posebnih priznanja, diploma i zahvalnica. U prisustvu velikog broja učenika srednjih škola, studenata, predstavnika korporacija, profesora-predavača, trenera, prijatelja i medija, pehar, diplome i zahvalnice, u ime celog tima Fakulteta za sport primila je Ivana Srbinoski. Pehare i diplome za rezultate ostvarene u Štafetnom polumaratonu za srednje škole, fakultete i korporacije i diplomatska predstavništva i institucije, uručio je prof. dr Branko Bošković, koordinator rada trkačko-rekreativnog kluba Beogradski maraton.

Da podsetimo, mešovitu štafetu našeg fakulteta činili su: Ognjen Stojanović, Radmila Đurović, Vuk Krunić i Ivana Srbinoski, a deonicu od 21, 1 km pretrčali su za 1:34:40.