Fakultet za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ i ove zimske sezone omogućiće svojim studentima da nauče da skijaju, a za one koji to već znaju da unaprede svoje skijaško znanje. Od 3. do 10 marta na Kopaoniku za studente našeg Fakulteta biće organizovan kurs skijanja. Kurs će voditi profesor našeg Fakulteta Aco Gajević, profesionalni instruktor i trener skijanja, šestostruki prvak Srbije u svim skijaškim disciplinama i šampion nekadašnje Jugoslavije u veleslalomu.

Ukupna cena kursa je 46.000,00 dinara i može biti plaćena u tri mesečne rate. U cenu je uračunato: šestodnevni ski-pas, smeštaj u Učeničkom domu „Mašinac“, hrana (doručak, užina, ručak), ski oprema (pancerice, skije i štapovi), autobuski prevoz i časovi skijanja u trajanju od 10.00h do 13.30h.

Posebno naglašavamo da na kurs skijanja mogu da se prijave samo studenti Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ i to najkasnije do 15. decembra 2018. godine, a broj mesta je ograničen.

Sve dodatne informacije možete dobiti putem telefona 011/404-4062.