Obaveštavamo studente Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ da će školska godina 2017/18. početi u ponedeljak, 02.10.2017. godine, dodelom indeksa novoupisanim studentima. Svečanost će se održati u velikom amfitetatru sa početkom u 12.00 sati.

Tim povodom, uz prisustvo i predstavljanje svih predmetnih profesora, novu generaciju studenata prigodnim obraćanjem pozdraviće dekan fakulteta, prof. dr Ivanka Gajić.

Koristimo ovu priliku da obavestimo kandidate koji nisu potpisali Ugovor o studiranju sa Fakultetom, da to učine u toku septembra kako bi i zvanično postali studenti Fakuleta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“.

O akademskom kalendaru i rasporedu predavanja u zimskom semestru, bićete blagovremeno obavešteni.