Beograd, 28.01.2016. godine.

Kada neko sa nepune 22 godine života dobije nagradu Ličnost godine, onda je više nego sigurno da je i zaslužio. Fakultet za sport je ponosan na svoju studentkinju i stipendistkinju Natašu Kovačević, koja je u izboru uglednog nedeljnika „NIN“ iz Beograda, proglašena za „Ličnost 2015. godine“.

Primer njene hrabre borbe i ogromne volje treba da posluži svim, ne samo mladim ljudima, kada se u životu suoče sa naizgled neizlaznom i poražavajućom situacijom. Uvek nasmejana, vedrog duha i bistrog pogleda, pametna i duhovita, po najčešće na svoj račun, Nataša jeste i treba da bude primer mladim generacijama da istraju u svojim namerama i budu dosledni odlukama koje donesu.

Zahvaljujemo se i NIN-u koji je prepoznao vrednosti koje Nataša promoviše, te ih nagradio na ovaj način, u ime svih građana Srbije koji ih još uvek neguju.

Našoj Nataši, u ime svih koleginica i kolega, saradnika i nastavnika, svih zaposlenih, iskreno čestitamo na ovom značajnom priznanju.