Dragi studenti,

Obaveštavamo vas da će se prijava ispita za septembarski ispitni rok vršiti onlajn  od 23. avgusta do 1. septembra 2021. godine. Link za prijavu kao i raspored polaganja ispita biće postavljen na sajtu fakulteta na dan početka prijave.

Još jednom vas podsećamo da za prijavu ispita u ovom roku  MORA BITI ISPLAĆENA CELA ŠKOLARINA. Od 23. avgusta provera finansijskog stanja može se uraditi upitom na mejl sanja.petresevic@fzs.edu.rs odnosno putem telefona 011/404 40 50, radnim danima od 10 do 16 časova.

Takođe, obaveštavamo vas da će SEPTEMBARSKI ispitni rok trajati od 6. do 24. septembra 2021. i da će polaganje ispita biti u prostorijama Fakulteta za sport na Novom Beogradu uz poštovanje svih mera za suzbijanje pandemije virusa COVID-19, propisanih od strane nadležnih organa.