Poštovani studenti,

obaveštavamo vas da overa zimskog semestra počinje 20. januara 2020. godine.

Za overu semestra potrebno je:
isplaćena polovina školarine za školsku 2019/20. godinu.
– popunjen Semestralni list (nalazi se u Studentskoj službi)
– potpisi profesora u indeksu, odslušanih predmeta u zimskom semestru (na str. 2. u indeksu)

Takođe vas obaveštavamo da PRIJAVA ISPITA ZA JANUARSКI ISPITNI ROК počinje 13. januara 2020. i traje do 23. januara 2020. godine.

JANUARSКI ISPITNI ROК počinje 27. januara, i traje do 21. februara 2020. godine, a raspored ispita možete pronaći OVDE.

Prijava ispita je obavezna, i neće se tolerisati naknadne prijave, posle navedenog roka.

Studentima koji nisu izmirili finansijska dugovanja u zimskom semestru, neće biti omogućena overa semestra, kao ni prijavljivanje i polaganje ispita u januarskom roku.

Dekan i svi zaposleni na Fakultetu za sport, svim studentima žele mnogo uspeha na ispitnom roku, kao i uspešan nastavak školovanja u nastupajućem semestru.

UPRAVA FAКULTETA ZA SPORT