Dragi studenti,

Obaveštavamo vas da je počela onlajn prijava ispita za januarski ispitni rok, koja će trajati do 20. januara 2021. godine. Onlajn prijavu ispita možete izvršiti OVDE.

Posebno naglašavamo da uslov za prijavu ispita predstavljaju izmirene sve finansijske obaveze prema fakultetu (uplaćene četiri rate školarine za o ktobar, novembar, decembar i januar), odnosno da ukupan dug ne prelazi polovinu preostalog dela školarine nakon uplaćenog iznosa na upisu.

Takođe, podsećamo vas da januarski ispitni rok traje od 25.01. do 19.02. i da će polaganje ispita biti u prostorijama Fakulteta za sport na Novom Beogradu uz poštovanje svih mera za suzbijanje pandemije virusa COVID-19 propisanih od strane nadležnih organa.

Raspored polaganja ispita možete pronaći OVDE.