Dragi studenti,

Obaveštavamo vas da će se prijava ispita za oktobarski ispitni rok vršiti onlajn od 5. do 13. oktobra 2021. godine. Onlajn prijavu ispita možete izvršiti OVDE. Ukoliko budete imali poteškoća sa prijavom ispita preko onlajn aplikacije, obratite se našem IT administratoru Lukić Filipu na mejl: admin@fzs.edu.rs.

Još jednom vas podsećamo da za prijavu ispita u ovom roku  MORA BITI ISPLAĆENA CELA ŠKOLARINA. Od 5. oktobra provera finansijskog stanja može se uraditi upitom na mejl sanja.petresevic@fzs.edu.rs odnosno putem telefona 011/404 40 50, radnim danima od 10 do 16 časova.

Takođe, obaveštavamo vas da će OKTOBARSKI ispitni rok trajati od 18. do 30. oktobra 2021. i da će polaganje ispita biti u prostorijama Fakulteta za sport na Novom Beogradu uz poštovanje svih mera za suzbijanje pandemije virusa COVID-19, propisanih od strane nadležnih organa.

Raspored polaganja ispita možete pronaći OVDE.