Dragi studenti,

Obaveštavamo vas da je danas počela onlajn prijava ispita za SEPTEMBARSKI ispitni rok i da će trajati do 31. AVGUSTA 2022. godine. Onlajn prijavu ispita možete izvršiti OVDE. Ukoliko budete imali poteškoća sa prijavom ispita preko onlajn aplikacije, obratite se našem IT administratoru Filipu Lukiću na mejl: admin@fzs.edu.rs.

Još jednom vas podsećamo da za prijavu ispita u ovom roku ŠKOLARINA MORA BITI ISPLAĆENA U CELOSTI. Provera finansijskog stanja može se uraditi upitom na mejl sanja.petresevic@fzs.edu.rs odnosno putem telefona 011/404 40 50, radnim danima od 10 do 16 časova.

Takođe, obaveštavamo vas da će SEPTEMBARSKI ispitni rok trajati od 5. do 23. SEPTEMBRA 2022. i da će polaganje ispita biti u prostorijama Fakulteta za sport na Novom Beogradu.

Raspored polaganja ispita možete pronaći OVDE.