Ponos Srbije i naši studenti – Rašović, Ranđelović i Mitrović

///Ponos Srbije i naši studenti – Rašović, Ranđelović i Mitrović

Oni su ponos Srbije. Sportisti i šampioni bez premca. Srpski vaterpolisti ponovo su osvojili titulu prvaka Evrope, četvrti put uzastopno, čime su nastavili fantastičan niz uspeha, verovatno nezabeležen u istoriji sporta. Dovoljno je samo reći da je zlatna medalja sa Evropskog prvenstva u Barseloni čak 23 najsjajnije odličje „delfina“ od 2005. godine.

Među šampionima iz Barselone su i trojica naših studenata. Viktor Rašović diplomirao je prošle godine na studijskom programu Sportsko novinarstvo. Sava Ranđelović student je Menadžmenta u sportu, dok je golman srpske vaterpolo reprezentacije, Branislav Mitrović, pre puta u Barselonu upisao master studije Trener u sportu.

Rašoviću, Ranđeloviću, Mitroviću i svim našim vaterpolistima i članovima stručnog štaba čestitamo na velikom uspehu i želimo još mnogo medalja na predstojećim takmičenjima.

2018-07-29T17:54:21+00:00
Upisna prijava