Poštovani studenti,

U utorak, 23. novembra, od 11 do 12 časova, biće organizovan obilazak sportskog balona Košarkaškog kluba „Sava“, gde je menadžer Stefan Uzunović, naš diplomac i aktuelni student master studija.

Imaćete priliku da iz prve ruke vidite kako funkcionišu jedan košarkaški klub i sportska sala, kao i kako jedan student Fakulteta za sport primenjuje stečeno znanje u praksi.

Poziv da nam se pridruže upućujemo svim studentima Fakulteta za sport i obaveštavamo da je poseta obavezna za studente studijskog programa Menadžment u sportu.

Sala se nalazi u Ljutice Bogdana 46 (odmah pored Učiteljskog fakulteta) i potrebno je da tamo dođete najkasnije u 10.55, kako bi obavili sve u predviđenom rasporedu.

Za sve dodatne informacije, studenti mogu da kontaktiraju Sanju Krsmanović Veličković, prodekana za nastavu.