Šesti po redu Sajam sporta održaće se od 24. do 26. novembra pod kupolama Beogradskog sajma. Kao i prethodnih godina, naš Fakultet biće predstavljen na ovom sajmu svojim štandom u Hali 1.

Svim zainteresovanim posetiocima biće predstavljeni studijski programi osnovnih i master studija Fakulteta za sport Univreziteta „Union – Nikola Tesla“, sve pogodnosti koje se nude tokom studiranja, kao i programi stručnog osposobljavljavanja određenih stručnih poslova u sportu. Brojni poznati sportisti, koji su naši studenti posetiće naš štand pa vas pozivamo da i vi dođete da se zajedno družimo.

Sa ponosom ističemo da je naučna konferencija u organizaciji našeg Fakulteta pod nazivom „Sport, zdravlje, životna sredina“ uvrštena u zvanični program 6. Sajma sporta i zakazana je prvog dana, 24. novembra sa početkom u 10 časova. Svečano otvaranje i defile učesnika na programu su takođe u petak u 12 sati. Vidimo se!