Dragi studenti,

Obaveštavamo vas da će se prijava ispita za januarski ispitni rok vršiti onlajn od 13. do 20. januara 2021. godine, a link za prijavu ispita će vam blagovremeno biti dostavljen putem mejla i biće objavljen na sajtu fakulteta u odeljku E-nastava.

Posebno naglašavamo da uslov za prijavu ispita predstavljaju izmirene sve finansijske obaveze prema fakultetu (uplaćene četiri rate školarine za o ktobar, novembar, decembar i januar), odnosno da ukupan dug ne prelazi polovinu preostalog dela školarine nakon uplaćenog iznosa na upisu.

Takođe, podsećamo vas da januarski ispitni rok traje od 25.01. do 19.02. i da će polaganje ispita biti u prostorijama Fakulteta za sport na Novom Beogradu uz poštovanje svih mera za suzbijanje pandemije virusa COVID-19 propisanih od strane nadležnih organa.

Raspored polaganja ispita možete pronaći OVDE.