Obaveštavamo sve studente Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ da je određen raspored polaganja ispita u JANUARSKOM ispitnom roku. Januarski ispitni rok počinje 29.01.2018. i traje do 23.02.2018. godine, a raspored sa terminima za polaganje ispita možete pronaći OVDE.

Prijava ispita i overa zimskog semestra počinje 15. januara i traje do 25. januara 2018. godine. Za overu semestra potrebno je:

– potvrda o uplati polovine školarine za školsku 2017/2018. godinu

– ispunjen Semestralni list (nalazi se u Studentskoj službi)

– potpisi profesora u indeksu, odslušanih predmeta u zimskom semestru (na str. 2 u indeksu, najmanje tri potpisa od odslušana četiri predmeta)

Takođe, obaveštavamo vas da nastava u letnjem semestru počinje 26. februara 2018. godine.

Želimo vam srećne novogodišnje i božićne praznike i mnogo uspeha u predstojećem ispitnom roku.