Obaveštavamo sve studente Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ da je određen raspored polaganja ispita u OKTOBARSKOM ispitnom roku. Oktobarski ispitni rok traje od 2. do 9. oktobra 2017. godine, a raspored sa terminima za polaganje ispita možete pronaći OVDE.

Takođe, još jednom podsećamo sve studente da je u toku prijava ispita za OKTOBARSKI ispitni rok koja traje do 29. septembra.

Prijava ispita je obavezna, i neće se tolerisati naknadne prijave, posle navedenog roka.

Studentima koji nisu izmirili finansijska dugovanja, za školsku 2016/2017. godinu neće biti omogućeno prijavljivanje i polaganje ispita.

ZA UPIS U NAREDNU GODINU STUDIJA, POTREBNO JE:
• MINIMUM 37 ESPB bodova iz prethodne školske godine,
• Uplata prve rate u iznosu od 500 eura u dinarskoj protivrednosti po srednjem kursu NBS na dan uplate,
• Indeks

Dekan i svi zaposleni na Fakultetu za sport, žele vam mnogo uspeha u akdemskom radu kao i u predstojećem ispitnom roku.