Još jedan student Fakulteta za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ izborio je učešće na Olimpijskim igrama u Tokiju 2020. godine. Posle vaterpolista Branislava Mitrovića, studenta master studija Trener u sportu, i Save Ranđelovića, diplomca studijskog programa Menadžment u sportu, na najvećoj svetskoj smotri sporta u Japanu od 24. jula do 9. avgusta učestvovaće i plivač Velimir Stjepanović, takođe student Mendžmenta u sportu.

Stjepanović je isplivao A normu na 200 metara slobodnim stilom i postao jubilarni 50. član olimpijskog tima Srbije u Tokiju.

Ne znam da li sam više srećan ili umoran. Konačno sam uspeo. I sada kad razmislim sve je ovde bilo u znaku broja tri. Nadmašio sam normu za tri stotinke, iz trećeg pokušaja u Luksemburgu za učešće na mojim trećim Olimpijskim igrama. Ne mogu da vam opišem koliki mi je teret pao sa srca – rekao je Stjepanović.

Velimiru Stjepanoviću čestitamo na velikom uspehu i želimo mnogo sreće na Igrama u Tokiju.