Fakultet za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ nastavlja ustaljenu praksu da podržava različite edukativne programe iz domena sporta. Ovog puta u saradnji sa Komisijom za „Žene i sport“ Izvršnog odbora Olimpijskog komiteta Srbije organizuje se seminar na temu „Trener u ulozi psiholga“. Seminar će se održati u Amfitetaru 1 Fakulteta za sport na Novom Beogradu u sredu, 29. januara sa početkom u 14 sati i 30 minuta.

Predavači na seminaru biće dr. sci. Marija Pavlović, spec.med.psih. i Jelena Arunović, selektor streljačke reprezentacije Srbije i trener Zorane Arunović.

– U okviru Sajma sporta 2019. godina održali smo predavanje na ovu temu koje je izazvalo veliku pažnju i interesovanje. Iz tog razloga odlučili smo se da organizujemo ovaj seminar – poručila je Milena Reljin Tatić, predsednica Komisije „Žene i sport“.