Fakultet za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ bio je domaćin redovne godišnje svečanosti Odbojkaškog saveza Beograda. Tom prilikom u prostorijama Fakulteta za sport na Novom Beogradu među gostima je bilo mnogo poznatih iz sveta odbojke: predsednik Odbojkaškog saveza Srbije, nekada trofejni selektor naše reprezentacije Zoran Gajić, kao i bivši proslavljeni reprezentativci Željko Tanasković i Đula Mešter i mnogi drugi.

Čelnici Odbojkaškog saveza Beograda dodelili su nagrade i priznanja najuspešnijim članovima, a među nagrađenima je bio i naš Fakultet. Specijalna plaketa Fakultetu za sport dodeljena je za stručnu pomoć i doprinos u razvoju beogradske odbojke, a prinanje je primila prof. dr Ivanka Gajić, dekanka Fakulteta.