U duhu zaključenog Sporazuma o međusobnoj saradnji, Atletski savez Srbije i Fakultet za sport zajednički organizuju 1. Stručnu tribinu „Atletika juče, danas, sutra“.

Skup će se održati na Fakultetu za sport (Novi Beograd, Đorđa Stanojevića 14/III, poslovni kompleks „Belgrade Office Park II“) u četvrtak, 01. oktobra 2015. godine, sa početkom od 10.00 časova. Prisustvo je besplatno, a prijavljivanje učesnika biće obavljeno na licu mesta.

Atletski treneri sa licencom mogu svoje radove dostaviti ASS do 27. septembra. Prihvaćeni radovi biće ponderisani sa 3 boda, važeća u postupku obnavljanja licenci ili dobijanja licenci višeg ranga.

Učesnici Tribine dobiće Sertifikate o učešću, a prihvaćeni radovi biće objavljeni u elektronskom Zborniku radova.

Program Tribine

Poželjno je da svi zainteresovani dođu ranije radi jednostavnije registracije učesnika. Broj mesta je ograničen.