Fakultet za sport Univerziteta „Union – Nikola Tesla“ sve učestalije nastoji da svoje studente obraduje različitim besplatnim sportskim programima, bilo da je reč o korisnim predavanjima, posetama sajmovima ili sportskim događajima.

Ovog puta za studente našeg Fakulteta obezbedili smo 20 ulaznica za utakmicu 4. kola B grupe fudbalske Lige šampiona između Crvene zvezde i Totenhema koja se igra večeras na stadionu „Rajko Mitić“ od 21 sat.

Dakle, prvih 20 studenata koji se prijave putem mejla sanja.petresevic@fzs.edu.rs dobiće po jednu ulaznicu za ovaj fudbalski spektakl. U mejlu je potrebno navesti ime i prezime, broj indeksa i kontakt telefon. Karte se, uz obavezno donošenje indeksa na uvid, mogu preuzeti u sekretarijatu fakulteta do 17 sati.