Naši studenti treće i četvrte godine sa studijskog smera Sportsko novinarstvo bili su u organizovanoj poseti Sajmu knjiga i medija. Tom prilikom, budući sportski novinari bili su specijalni gosti na štandu RTS planete, gde su imali priliku da se bliže upoznaju sa ovom sve popularnijom digitalnom platformom Javnog servisa Srbijeu čijem kreiranju je učestvovala i naša uvažena profesorka Tatjana Ćitić.

Poseta Sajmu knjiga i medija za naše studente bila je i radna, jer su dobili vrlo zanimljive zadatke. Naime, studenti četvrte godine trebalo je da sa jednog od brojnih događaja na Sajmu naprave izveštaj, urade foto vest, i tokom boravka pronađu neku zanimljivost i o tome napišu vest. Sa druge strane, studenti treće godine kao zadatak su dobili da pronađu knjigu sa sportskom tematikom koju će nakon čitanja prezentovati na nekom od narednih časova.