Ponovo je bilo svečano u velikom amfiteatru Fakulteta za sport na Novom Beogradu. Svršenim studentima osnovnih i master studija dodeljene su diplome. U prisustvu velikog broja profesora, ali i prijatelja i rodbine, diplomiranim menadžerima i trenerima u sportu i sportskim novinarima diplome je uručila dekan našeg Fakulteta prof. dr Ivanka Gajić.

– Pre svega želim da vam čestitam i poželim mnogo uspeha u budućem radu – počela je svoje obraćanje diplomcima prof. dr Ivanka Gajić i potom dodala:

– Ovaj dan ima poseban značaj za sve nas, jer među diplomcima su i studenti iz prve generacije upisanih na naš Fakultet. Uverena sam da ćete znanje koje ste ovde stekli uspešno primenjivati i da ćete svojim radom doprineti daljem razvoju srpskog sporta – zaključila je prof. dr Ivanka Gajić